Luotettava perheyritys

Monipuolista osaamista rakennusalalla

Liikenteenohjaus- ja järjestelytyöt

Yhteystietomme

Kuhmoisten Maa ja Kiinteistö Oy
Päijäläntie 365
17930 PÄIJÄLÄ

puh. 040-0344957
info@kmkoy.fi

Palkanlaskenta ja laskutus
Terttu Haarahiltunen
terttu.haarahiltunen@kmkoy.fi
puh. 0400-870386
Kiinteistö-, saneeraus- ja rakennustyöt
Juha Haarahiltunen
juha.haarahiltunen@kmkoy.fi
puh. 040-8611453
Toimitusjohtaja
Jukka Haarahiltunen
jukka.haarahiltunen@kmkoy.fi
puh. 0400-344957
Työnjohtaja
Jani Haarahiltunen
jani.haarahiltunen@kmkoy.fi
puh. 0400-455674
Työpäällikkö
Jere Haarahiltunen
jere.haarahiltunen@kmkoy.fi
puh. 045-8733833
Kalustovastaava
Jami Haarahiltunen
jami.haarahiltunen@kmkoy.fi
puh. 040-5179894





Ota yhteyttä:

Asiakaspalvelu vastaa ma-pe 9.00 - 17.00

info@kmkoy.fi

Suomen Vahvimmat