Kuhmoisten Maa ja Kiinteistö Oy

Saat meidät kiinni puhelimitse ja sähköpostilla, sekä sivujen alareunan lomakkeella. Askarruttaapa mikä hyvänsä alaamme liittyvä kysymys niin älä epäröi, ota yhteyttä!

Kuhmoisten Maa ja Kiinteistö Oy

040 0344957

Päijäläntie 365
17930 PÄIJÄLÄ

info@kmkoy.fi

Palkanlaskenta ja laskutus

Terttu Haarahiltunen
puh. 0400-870386
terttu.haarahiltunen@kmkoy.fi

Toimitusjohtaja

Jukka Haarahiltunen
puh. 0400-344957
jukka.haarahiltunen@kmkoy.fi
 

Työpäällikkö

Jere Haarahiltunen
puh. 045-8733833
jere.haarahiltunen@kmkoy.fi
 

Kiinteistö-, saneeraus- ja rakennustyöt

Juha Haarahiltunen
puh. 040-8611453
juha.haarahiltunen@kmkoy.fi

Työnjohtaja

Jani Haarahiltunen
puh. 0400-455674
jani.haarahiltunen@kmkoy.fi
 

Kalustovastaava

Jami Haarahiltunen
puh. 040-5179894
jami.haarahiltunen@kmkoy.fi